WYDRUKUJ SWOJĄ PRACĘ!

2016-05-17 13:32:43
WYDRUKUJ SWOJĄ PRACĘ!

Uporaliście się w końcu z pracą wieńczącą studia. Promotor sprawdził, wskazał co jeszcze poprawić i wreszcie jest ostateczna wersja pracy licencjackiej, inżynierskiej, a może już magisterskiej. Czas na wydruk wersji ostatecznej. Możesz to zrobić u nas w punkcie lub przez internet.

WYDRUKUJ SWOJĄ PRACĘ!

WYDRUKUJ SWOJĄ PRACĘ!

WYDRUKUJ SWOJĄ PRACĘ!

Aby złożyć zamówienie przez internet wyślij zapytanie na adres e-mail: biuro@focusfoto.pl

  •  przygotuj pracę do wydruku (tylko PDF) wyślij na naszą skrzynkę
  •  podaj swoje dane (imię, nazwisko, numer kontaktowy)
  • zaakceptuj wycenę i termin wykonania usługi

  • płatność przy odbiorze (powyżej 100zł wymagana przedpłata na konto)

 

Dodatkowe informacje; wydruk na papierze o gramaturze 80g

 

CZAS na OPRAWĘ!

 

Najczęściej stosowana jest oprawa twarda, kanałowa. Polega na zaciśnięciu metalowego rowka, w który włożony jest plik arkuszy. Dostępne są w bogatej kolorystyce, gładkie oraz z napisami: praca : magisterska, licencjacka, dyplomowa, inżynierska, doktorska.

W naszym punkcie usługowym dostępne są wszystkie kolory opraw w różnych rozmiarach. Oprawiamy aż do 300 kartek formatu A4 i gramaturze 80g. Napisy standardowe PRACA DYPLOMOWA, LICENCJACKA, MAGISTERSKA, INŻYNIERSKA.

 

Inny i tańszy sposób oprawy prac, to termo-bindowanie.

Termo-bindowanie jest jedną z podstawowych form oprawy, polegającą na zgrzewaniu luźnych kartek, za pomocą kleju nałożonego na wewnętrzny grzbiet okładki. Praca oprawiona w ten sposób nabierają estetyki oraz podnoszą swoją jakość. W naszych punkcie usługowym mogą Państwo oprawić tym sposobem aż do 220 kartek, w najbardziej popularnym formacie - A4.autor: fotofilipiak, wyświetleń: 2041