O firmie


Nasze studio istnieje od 1994 roku - przez te lata byliśmy świadkami wielu ślubów, chrztów, pierwszych komunii i innych uroczystości. Na taśmie filmowej i kliszy fotograficznej utrwaliliśmy sceny poważne, ale i zabawne, łzy szczęścia i chwile wzruszeń.

 

W tym czasie nabyliśmy potrzebnego doświadczenia - do nagrań wykorzystujemy cyfrowe kamery najwyższej generacji, a zarejestrowny materiał poddawany jest kompleksowej obróbce obrazu i dźwięku przez profesjonalistów mających doświadczenie w realizacji programów i filmów dla telewizji.
Po zakończeniu montażu, gotowy film w najwyższej cyfrowej jakości, przegrywamy na płyty DVD (z pełnym menu dostępu), lub na życzenie klienta inne nośniki, zachowując doskonałą jakość.

 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych podczas zaślubin, przyjęć weselnych, plenerów, które dadzą Państwu przegląd naszych możliwości w zakresie fotografii ślubnej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oddajemy w Państwa ręce bezpłatny serwis internetowy e-focus dzięki któremu w szybki i prosty sposób można wywołać swoje zdjęcia. Czas realizacji takich zleceń jest bardzo krótki a ceny odbitek konkurencyjne.

Od niedawna nasza firma oferuje również obrazy na płótnie. Mogą one stanowić wspaniały dodatek do wystroju wnętrz lub elegancki orginalny prezent dla bliskich. Na naszej stronie istnieje możliwość dostępu do wirtualnej galerii,  gdzie możecie Państwo wybrać samodzielnie wzór, wielkośc i kształt obrazu.
Warto spróbować!.

Zapraszamy również do naszego sklepu „wszystko dla biur i szkół” ,gdzie oprócz sprzedaży artykułów szkolnych i biurowych wykonujemy drobne usługi poligraficzne takie jak: pieczątki, wizytówki, foldery, laminowanie, bindowanie, oprawa prac, ksero.

 W stałej sprzedaży posiadamy również szeroką gamę zaproszeń ślubnych do nadruku lub gotowych, zawieszki na alkohol, księgi gości, kufry na koperty, prezenciki dla gości, słodycze ślubne.

Od października 2012 roku zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ulicy Starowiejska 2 N

     

GODZINY OTWARCIA :

poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
sobota 9.00 – 14.00
 

 

 

 

Oferujemy szeroki asortyment artykułów szkolnych i biurowych


ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO SKLEPU